Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7450 2-IN-1 Ultra 7 165U vPro 2-IN-1 CONVERTIBLE 256GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro 4.45 lbs. TITAN GRAY
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7450 2-IN-1 Ultra 7 165U vPro 2-IN-1 CONVERTIBLE 256GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro 4.45 lbs. TITAN GRAY
Tootekood: 4H3CCEFAB
Pakkumised
1415,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 4H3CCEFAB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1415.00 |
| Max. hind | 1415.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib