Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7455 Snapdragon X Elite X1E 80 100 512GB SSD, 32GB 14" (2560x1600) TOUCHSCREEN WIN11 Pro TITAN GRAY
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7455 Snapdragon X Elite X1E 80 100 512GB SSD, 32GB 14" (2560x1600) TOUCHSCREEN WIN11 Pro TITAN GRAY
Tootekood: LAT01863690028880A
Pakkumised
899,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT01863690028880A |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 899.00 |
| Max. hind | 899.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib