Kasutatud sülearvuti DELL XPS 9315 2 in 1 i5-1230U 16GB RAM 512GB SSD, NVMe 13,3" (2880 x 1920) 3K DisplayHDR 400 orilla Glass Victus Touch Windows 11 Pro With Keyboard
Kasutatud sülearvuti DELL XPS 9315 2 in 1 i5-1230U 16GB RAM 512GB SSD, NVMe 13,3" (2880 x 1920) 3K DisplayHDR 400 orilla Glass Victus Touch Windows 11 Pro With Keyboard
Tootekood: XPS93152in1i516gb
Pakkumised
1019,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | XPS93152in1i516gb |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1019.00 |
| Max. hind | 1019.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib