Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 840 G8 i7-1165G7 32GB 512B SSD, 14" Full HD Windows 11 Pro A Grade US Keyboard
Tootekood: HPElitebook840G8i732GB
Pakkumised
509,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | HPElitebook840G8i732GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 509.00 |
| Max. hind | 509.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib