Kasutatud sülearvuti DELL Pro 14 PC14250 Intel Ultra 5-120U 16GB 256GB 14" FHD IR Camera Windows 11 Pro
Tootekood: PC14250
Pakkumised
609,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PC14250 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 609.00 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib