Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 845 G11 AMD Ryzen 5 Pro 8640HS 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) Windows 11 Pro
Tootekood: A6TA7UT
Pakkumised
845,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A6TA7UT |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 845.00 |
| Max. hind | 845.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib