Kasutatud sülearvuti DELL Pro 14 Plus Intel Ultra 5 120U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) W11P Platinum Silver
Tootekood: Dellpro14plusU5
Pakkumised
715,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Dellpro14plusU5 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 715.00 |
| Max. hind | 715.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib