Kasutatud sülearvuti DELL XPS 14 9440 Intel Ultra 7 16GB 512GB 14" FHD+ (1920 x 1200) Intel ARC 4GB GPU Windows 11 Pro
Tootekood: XPS944016gb
Pakkumised
1429,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | XPS944016gb |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1429.00 |
| Max. hind | 1429.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib