Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 650 G8 i5-1135G7 8GB 256GB-NVMe 15.6"FHD W11P Touchscreen Without pointstick
Tootekood: 2Q122AV-FRB315
Pakkumised
515,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2Q122AV-FRB315 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 515.00 |
| Max. hind | 515.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib