Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 840 G9 i5-1235U 16GB 256GB-NVMe 14"WUXGA W11P WLAN - A- B grade
Tootekood: 4B849AV-UKB55
Pakkumised
495,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 4B849AV-UKB55 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 495.00 |
| Max. hind | 495.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib