Kasutatud sülearvuti HP Elite x2 G8 i5-1145G7 16GB 256GB-NVMe 13"FHD W11P ((1920x1280)) No Pen No KB Silver
Tootekood: 28R57AVB94
Pakkumised
705,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 28R57AVB94 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 705.00 |
| Max. hind | 705.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib