Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 512GB-NVMe 14"FHD W11P WLAN Smartcard reader
Tootekood: 19X35AV-NLB1604
Pakkumised
575,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 19X35AV-NLB1604 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 575.00 |
| Max. hind | 575.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib