Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 840 G8 i7-1185G7 32GB 512GB-NVMe 14"FHD W11P WLAN Smartcard reader
Tootekood: 19X35AV-NLB1794
Pakkumised
705,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 19X35AV-NLB1794 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 705.00 |
| Max. hind | 705.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib