Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 845 G8 8C R7-5850U 16GB 256GB-NVMe 14"FHD W11P WLAN
Tootekood: 1W3K6AV-NLB34
Pakkumised
649,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1W3K6AV-NLB34 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 649.00 |
| Max. hind | 649.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib