Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 6 G1i U5-235U 16GB2 512GB-NVMe 14"WUXGA 1-1-0
Tootekood: D11MDE8-NL-W1
Pakkumised
1335,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D11MDE8-NL-W1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1335.00 |
| Max. hind | 1335.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib