Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 8 G1a 14 R5-230 32GB 512GB-NVMe 14"WUXGA 1-1-0 WWAN
Tootekood: D21B9E8#UUZ-W2
Pakkumised
1419,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D21B9E8#UUZ-W2 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1419.00 |
| Max. hind | 1419.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib