Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 1040 G11 U5-125H 16GB 512GB-SSD, 14"WUXGA W11P WLAN
Tootekood: A26QMEA#ABU-D1
Pakkumised
1409,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A26QMEA#ABU-D1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1409.00 |
| Max. hind | 1409.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib