Kasutatud sülearvuti HP C640 G3 i3-1215U 8GB 256GB-NVMe 14"FHD Chrome OS WLAN
Tootekood: 5Q7H0EA#ABU-D2
Pakkumised
649,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5Q7H0EA#ABU-D2 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 649.00 |
| Max. hind | 649.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib