Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 830 G11 U5-125U 16GB 512GB 13.3"WUXGA W11P WLAN
Tootekood: 9G0P0ET#ABU-D1
Pakkumised
1115,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9G0P0ET#ABU-D1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1115.00 |
| Max. hind | 1115.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib