Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 8GB 256GB-NVMe 14"FHD W11P WLAN Smartcard reader
Tootekood: 19X35AV-NLB32S
Pakkumised
555,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 19X35AV-NLB32S |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 555.00 |
| Max. hind | 555.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib