Kasutatud sülearvuti HP EliteBook X G1i U7-258V 32GB 512GB-SSD, 14"WUXGA W11P WLAN
Tootekood: B69CYET#ABU-D1
Pakkumised
1635,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B69CYET#ABU-D1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1635.00 |
| Max. hind | 1635.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib