Sülearvuti HP ELITEBOOK 8 G1I 16" INTEL AI Ultra 5 225U, 16GB, 512GB SSD, NVMe, 16" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Sülearvuti HP ELITEBOOK 8 G1I 16" INTEL AI Ultra 5 225U, 16GB, 512GB SSD, NVMe, 16" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: AD2Y8ET GTIN: 199251396731
Pakkumised
1603,61 € | |||
1685,00 € | |||
1716,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD2Y8ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1603.61 |
| Max. hind | 1716.72 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib