Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 8 G1I 14" INTEL AI Ultra 7 255H, 32GB, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, SW Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 8 G1I 14" INTEL AI Ultra 7 255H, 32GB, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, SW Keyboard
Tootekood: AD3X7ETR#UUZ
Pakkumised
1819,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD3X7ETR#UUZ |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1819.00 |
| Max. hind | 1819.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib