Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK X360 830 G11 Ultra 5 125U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 13.3" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK X360 830 G11 Ultra 5 125U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 13.3" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: A26Q5EAR#ABD
Pakkumised
1065,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A26Q5EAR#ABD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1065.00 |
| Max. hind | 1065.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib