Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G10 i5 1335U, 16GB, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G10 i5 1335U, 16GB, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, NORDICS Keyboard
Tootekood: 9M4C1ATR#UUW
Pakkumised
1445,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9M4C1ATR#UUW |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1445.00 |
| Max. hind | 1445.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib