Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 640 G11 Ultra 5 135U, 32GB, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 640 G11 Ultra 5 135U, 32GB, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: B41NMECR#ABD
Pakkumised
1265,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B41NMECR#ABD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1265.00 |
| Max. hind | 1265.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib