Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 830 G11 Ultra 5 135U, 32GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 13.3" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 830 G11 Ultra 5 135U, 32GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 13.3" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: B41NWECR#ABD
Pakkumised
1049,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B41NWECR#ABD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1049.00 |
| Max. hind | 1049.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib