Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK ULTRA G1I 14" INTEL AI, BLUE Ultra 5 228V, 32GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" OLED 2880 x 1800, Windows 11 Pro, Blue, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK ULTRA G1I 14" INTEL AI, BLUE Ultra 5 228V, 32GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" OLED 2880 x 1800, Windows 11 Pro, Blue, NORDICS Keyboard
Tootekood: B66TGATR#ABD
Pakkumised
1969,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B66TGATR#ABD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1969.00 |
| Max. hind | 1969.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib