Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK X G1I 14" INTEL AI Ultra 5 228V, n a, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK X G1I 14" INTEL AI Ultra 5 228V, n a, 512GB SSD, NVMe, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: B66TZATR#ABD
Pakkumised
1789,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B66TZATR#ABD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1789.00 |
| Max. hind | 1789.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib