Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G8 i5 1135G7, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 10 Pro, Silver, GB Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G8 i5 1135G7, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1080, Windows 10 Pro, Silver, GB Keyboard
Tootekood: 336D-113899-08
Pakkumised
405,00 € −24,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 336D-113899-08 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 405.00 |
| Max. hind | 405.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib