Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G9 i7 1255U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 10 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G9 i7 1255U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 10 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: 5Z5E-113973-08
Pakkumised
615,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5Z5E-113973-08 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 615.00 |
| Max. hind | 615.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib