Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G9 i5 1235U, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, GB Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 840 G9 i5 1235U, 8GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, GB Keyboard
Tootekood: 6T1A-113977-08
Pakkumised
539,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 6T1A-113977-08 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 539.00 |
| Max. hind | 539.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib