Sülearvuti DELL Precision 5690 Ultra 7 165H 512GB SSD, 32GB 16" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro NVIDIA RTX A1000 6000MB 4.8 lbs. TITAN GRAY
Sülearvuti DELL Precision 5690 Ultra 7 165H 512GB SSD, 32GB 16" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro NVIDIA RTX A1000 6000MB 4.8 lbs. TITAN GRAY
Tootekood: 58JKHEFAB
Pakkumised
2305,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 58JKHEFAB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 2305.00 |
| Max. hind | 2305.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib