Sülearvuti DELL Premium 14 Ultra 7 255H 1TB 32GB 14.5" (3200x2000) OLED TOUCHSCREEN RTX 4050 6GB WIN11 PRO PLATINUM
Tootekood: NB01917010030117A
Pakkumised
2399,00 € −50,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NB01917010030117A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×2000 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 2399.00 |
| Max. hind | 2399.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib