Sülearvuti DELL Premium 14 Ultra 7 255H 1TB SSD, 32GB 14" (1920x1080) WIN11 NVIDIA RTX 4050 GRAPHITE
Tootekood: NB01917060030518A
Pakkumised
2019,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NB01917060030518A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 2019.00 |
| Max. hind | 2019.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib