Sülearvuti DELL Premium 16 Ultra 9 285H 1TB 32GB 16" (3840x2400) OLED TOUCHSCREEN 120Hz RTX 5060 8GB WIN11 PLATINUM
Tootekood: NB01927530029711A
Pakkumised
2739,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NB01927530029711A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 2739.00 |
| Max. hind | 2739.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib