Sülearvuti DELL Premium 16 Ultra 9 285H 2TB SSD, 64GB 16" (3840x2400) TOUCHSCREEN WIN11 NVIDIA RTX 5070 PLATINUM FPR
Tootekood: NB01927550029711A
Pakkumised
3209,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NB01927550029711A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 2TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 3209.00 |
| Max. hind | 3209.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib