Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 512GB SSD, 32GB 16" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro IR PLATINUM SILVER
Tootekood: 3HN1W
Pakkumised
1739,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3HN1W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1739.00 |
| Max. hind | 1739.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib