Sülearvuti DELL Pro Max 14 Ultra 7 255H 512GB 16GB 14" (1920x1200) TOUCHSCREEN WIN11 Pro MAGNETITE
Tootekood: PRO01920010030599A
Pakkumised
1049,00 € −30,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PRO01920010030599A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 1049.00 |
| Max. hind | 1049.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib