Sülearvuti DELL Pro Max 16 Premium Ultra 7 255H 512GB 32GB 16" (1920x1200) WIN11 Pro MAGNETITE
Tootekood: PRO01901910030036A
Pakkumised
1545,00 € −74,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PRO01901910030036A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1545.00 |
| Max. hind | 1545.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib