Sülearvuti DELL Pro Max 16 Premium Ultra 7 265H 4TB 64GB 16" (3840x2400) Tandem OLED TOUCHSCREEN 120Hz WIN11 Pro NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12288MB MAGNETITE
Sülearvuti DELL Pro Max 16 Premium Ultra 7 265H 4TB 64GB 16" (3840x2400) Tandem OLED TOUCHSCREEN 120Hz WIN11 Pro NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12288MB MAGNETITE
Tootekood: PRO01902230030036A
Pakkumised
4825,00 € −214,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PRO01902230030036A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 4TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 4825.00 |
| Max. hind | 4825.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib