Sülearvuti DELL Pro Max 16 Premium Ultra 7 265H 512GB 32GB 16" (3840x2400) Tandem OLED TOUCHSCREEN 120Hz WIN11 Pro NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8192MB MAGNETITE
Sülearvuti DELL Pro Max 16 Premium Ultra 7 265H 512GB 32GB 16" (3840x2400) Tandem OLED TOUCHSCREEN 120Hz WIN11 Pro NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8192MB MAGNETITE
Tootekood: PRO01902000030036A
Pakkumised
2725,00 € −20,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PRO01902000030036A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2725.00 |
| Max. hind | 2725.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib