Sülearvuti DELL Pro Max 18 Plus Ultra 7 265HX 1TB 64GB 18" (2560x1600) WIN11 Pro NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12288MB MAGNETITE
Sülearvuti DELL Pro Max 18 Plus Ultra 7 265HX 1TB 64GB 18" (2560x1600) WIN11 Pro NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12288MB MAGNETITE
Tootekood: PRO01910140030723A
Pakkumised
3835,00 € −94,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PRO01910140030723A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 3835.00 |
| Max. hind | 3835.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib