Sülearvuti DELL Pro PC16250 Ultra 5 235U 512GB SSD, 16GB 16" (1920x1080) WIN11 Pro 4.28 lbs. PLATINUM SILVER
Tootekood: GRG36EFAB
Pakkumised
1309,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GRG36EFAB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1309.00 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib