Sülearvuti Lenovo IdeaPad 1 15, Ryzen5 8GB 256GB, sinine
Tootekood: A199271336601 GTIN: 199271336601
Pakkumised
479,99 € | |||
429,99 €* | |||
429,99 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A199271336601 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 429.99 |
| Max. hind | 559.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-27 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib