Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 9420 | Intel i7-1185G7 4800MHz | 32GB LPDDR4 | 512GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 5802)
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 9420 | Intel i7-1185G7 4800MHz | 32GB LPDDR4 | 512GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 5802)
Eripakkumised
Pakkumised
699,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 699.00 |
| Max. hind | 699.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-28 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib