Sülearvuti DELL XPS 15 9550 15.6" LED AntiGlare (IPS) FHD (1920x1080), Intel Core i5-6300HQ (up to 3.2GHz/6M), NVIDIA GF GTX 960M 2GB DDR5, 8GB (2x4GB) 2133MHz DDR4, 1TB 5400 RPM HDD + 32GB SSD, WLAN 802.11a/c +Bluetooth v.4.1, Windows 10 Home (64bit)/ Camera/HDMI, 2xUSB3.0/SD card reader/1.78kg/ 3 cell/ English-Russian backlit kbd/ McAfee LiveSafe 12 Month Subscription/ 3Y Warranty
Sülearvuti DELL XPS 15 9550 15.6" LED AntiGlare (IPS) FHD (1920x1080), Intel Core i5-6300HQ (up to 3.2GHz/6M), NVIDIA GF GTX 960M 2GB DDR5, 8GB (2x4GB) 2133MHz DDR4, 1TB 5400 RPM HDD + 32GB SSD, WLAN 802.11a/c +Bluetooth v.4.1, Windows 10 Home (64bit)/ Camera/HDMI, 2xUSB3.0/SD card reader/1.78kg/ 3 cell/ English-Russian backlit kbd/ McAfee LiveSafe 12 Month Subscription/ 3Y Warranty
Tootekood: 272655768
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272655768 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 32GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Toode lisatud | 2016-06-15 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib