Kasutatud sülearvuti HP Elitebook 840 G5 | Intel Core i5-8350U 1,70GHz - 3,60GHz | 16GB DDR4 | 256GB SSD | AMD Radeon Graphics (ID: 1154)
Kasutatud sülearvuti HP Elitebook 840 G5 | Intel Core i5-8350U 1,70GHz - 3,60GHz | 16GB DDR4 | 256GB SSD | AMD Radeon Graphics (ID: 1154)
Pakkumised
499,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| LED ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 499.00 |
| Max. hind | 499.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-09 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib