Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5340 | Intel i5-1345U 4700MHz | 16GB DDR4 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6507)
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5340 | Intel i5-1345U 4700MHz | 16GB DDR4 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6507)
Pakkumised
685,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 685.00 |
| Max. hind | 685.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-09 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib