Kasutatud sülearvuti Samsung Galaxy Book 5 Pro 14 | Intel Ultra 7 256V 4800MHz | 16GB LPDDR5 | 512GB SSD | Intel Arc Graphics (ID: 6513)
Kasutatud sülearvuti Samsung Galaxy Book 5 Pro 14 | Intel Ultra 7 256V 4800MHz | 16GB LPDDR5 | 512GB SSD | Intel Arc Graphics (ID: 6513)
Pakkumised
1299,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1299.00 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-09 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib